• Свеж
uxcell М5 x 10мм Машки Конец Knurled Стегање Копчиња Зафат Палецот Завртка Тип на 20 Компјутери
zoom_in

uxcell М5 x 10мм Машки Конец Knurled Стегање Копчиња Зафат Палецот Завртка Тип на 20 Компјутери

DEN 429.60

Од стока
check Во продавницата

Навој Дијаметар : M5; Конец Должина : 10мм/ 0.39".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегнување контрола.Цврсто -во метал вметнете insures оптимално издржливост и функционалност.Одлично за видов, вежба притиснете, струг и рутирање jigs.Пакет Содржина : 20 Компјутери x Knurled Knob.Широк спектар на струг додатоци се предвидени : Топката Копчиња, Ѕвезда Копчиња, Knurled Копчиња, Рачката на менувачот, се Врти Рачки, Рака Тркала и така натаму.Тие се универзални употреба и погодна за вашиот струг машини.Ве молиме обрнете внимание на мерење за да бидете сигурни дека тоа е во право за вас пред да нарачате.

Вака можеби ќе ви се допадне..