• Свеж
GREFER Kawaii Plushies Кадифен Кукла Мека Перница Перница за Деца, Жени, Девојки Автомобил Дома Декорација Роденден Слатки Подароци на Цртан филм Мачка Кукла Кадифен Играчки
zoom_in

GREFER Kawaii Plushies Кадифен Кукла Мека Перница Перница за Деца, Жени, Девојки Автомобил Дома Декорација Роденден

DEN 256.32

Од стока
check Во продавницата

Информација за производот : Квалитет : со висок квалитет на материјали, кожа-пријателски, безбедно и нетоксичен.Чувствувам : мека, еластична, удобно, се чувствуваат добро.Симпатична : парична казна изработка и убава мачка во облик на дизајн.Подарок идеи : совршен подарок за девојка или деца.Мултифункционален : Тоа може да се кадифен играчки или перница, и може да ја придружува вас или вашите пријатели да го поминат една осамена време.Пакет Содржина : 1 x Мачка кукла.

Вака можеби ќе ви се допадне..