• Свеж
OUTCITY Висока Waisted Leggings за Жените, Тренингот на Стомак Контрола Јога Панталони 4 Начин се Водат, Buttery Мека
zoom_in

OUTCITY Висока Waisted Leggings за Жените, Тренингот на Стомак Контрола Јога Панталони 4 Начин се Водат, Buttery

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

Машина За Миење.ОДЛИЧНА ТКАЕНИНИ : OUTCITY Јога Панталони за жени се направени од Високо Квалитетни Материјали со 80% Полиестер и 20% Spandex.Ткаенината е Пот-Wicking, Не-Види-Преку и Ултра-Меки со 4-Начин се Водат Технологија, како Втор Слој на Кожата на вашето тело.Нашите Јога Панталони се дизајнирани со Висок Пораст, Стомакот Контрола и Рационализација на Колковите Сечење дека ќе ја нагласи вашата фигура gorgeously.ФУНКЦИОНАЛНА СКРИЕНИ ЏЕБОВИ : Овие Јога Панталони имаат Скриени Корселе Внатрешен Џеб кој се идеални за чување на вашите Клучеви, со Кредитни Картички или било Essentials додека сте работат надвор во секое места.Дека можете да се движите, виткајте, клеча и се водат лесно или не било претставува сакате додека го прават вашиот вежби.УНИКАТЕН DIY ПАНТАЛОНИ : OUTCITY Јога Панталони ви овозможи да се движи без ограничување.Ултра-Водат Одговара (Доволно Дебелина т копаат во.Висок пораст половината за оптимална покриеност т копаат in High пораст половината за оптимална покриеност & support Chafe-Отпорни шевовите помогне да се движат подобро и да се намали иритација.

Вака можеби ќе ви се допадне..