• Свеж
Марк Ентони Строго Кадрици Совршен Навивам Крем 6 Унца (Заградени) (177ml) (2 Парчиња)
zoom_in

Марк Ентони Строго Кадрици Совршен Навивам Крем 6 Унца (Заградени) (177ml) (2 Парчиња)

DEN 451.92

Од стока
check Во продавницата

2 Парчиња - 6 Унца (177ml).Со Шеј Путер, Масло Од Авокадо И Витаминот Е.Контроли И Ги Дефинира Крупни, Frizzy Коса.Додава Влага За Мека, Природни Кадрици.Со Шеј Путер, Масло Од Авокадо И Витамин Е, Контроли И Ги Дефинира Крупни, Frizzy Косата, Додава Влага За Мека, Природни Кадрици.

Вака можеби ќе ви се допадне..