• Свеж
Круна Салфетки Коктел Хартија Златна Фолија 100 Pack 2 Ply 5х5 Инчи Партија Материјали
zoom_in

Круна Салфетки Коктел Хартија Златна Фолија 100 Pack 2 Ply 5х5 Инчи Партија Материјали

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

Кликнете на брендот од страна на Artediseño piezas maestras под насловот во сина боја за да ја видите нашата продавница во со сите наши објекти и цени.Салфетка две ply, coctail големина со златна фолија 5"х5" Инчи, Апликативен Топол Печат.Совршен за декорација на вашата страна имаме било каква тема (Свадба, Роденден, Годишнина, Свет Ден, итн.).Дизајни од страна на Artediseño.На Златна фолија не е токсичен и не ќе падне лесно, додека за чистење или кога не се користи,Еколошката пријателски, 100% богородица дрвна целулоза, 100% biodegradable.Бидете сигурни да се цел на многу салфетки за вашиот настан - ние препорачуваме 2 до 3 салфетки по лице.Artediseño piezas maestras We пристигне во секој дом и партијата во ексклузивното, уникатен и елегантен начин со голем избор на дизајни, сите со топол печат и уникатни дизајни.Имаме салфетки за сите видови на настани, како партии, празници, прослави, свадби, бебето тушеви, итн.Секој модел е различен и содржи различни топол печат стил, во некои модели ние се справи со најмногу 3 бои на фолија и од ден на ден ние го прошириме нашиот каталог на салфетка модели.Секој месец нашиот спектар на статии и модели се зголемува, ние сме постојано проширување и се надеваме дека ќе ги исполни сите ваши очекувања да се направи секоја страна незаборавна забава.

Вака можеби ќе ви се допадне..