• Свеж
IIVVERR AC Двојна 9V Излез ЕИ Core Вертикална Монтажа Електрично Дел 3W Снабдување Трансформатор (AC Двојна 9V Salida ЕИ Core Montaje вертикална Parte eléctrica 3W Suministro Transformador
zoom_in

IIVVERR AC Двојна 9V Излез ЕИ Core Вертикална Монтажа Електрично Дел 3W Снабдување Трансформатор (AC Двојна 9V

DEN 350.40

Од стока
check Во продавницата

Име на производ : ЕИ Моќ Трансформатор;Материјал : Метал, Електрични Делови.Боја : Како на Сликата Прикажани;Текст : 220 V, 50 hz.Излез : Dual 9 V, 3 W;Дупка Центар Растојание : 4cm/ 1.6".Вкупната Големина : 5.8 x 3 x 3.2 cm/2.3" x 1.2" x 1.25" (L*W*H);Должина на Кабел : 16cm/ 6.3".Нето Тежина : 108g;Пакет Содржина : 1 x ЕИ Моќ Трансформатор (Peso neto : 108g; Contenido del paquete.IIVVERR AC Двојна 9 V Излез ЕИ Core Вертикална Монтажа Електрично Дел 3 W Снабдување Трансформатор (AC Двојна 9 V Salida ЕИ Core Montaje вертикална Parte eléctrica 3 W Suministro Transformador Open рамка тип, ЕИ јадро, buit-во олово жици, вертикална монтажа.Погоден за видови на машина алатки, електричен апарат во машини, опрема или светилка.Tipo де bastidor abierto, núcleo ЕИ, кабли conductores incorporados, montaje вертикална.Adecuado став tipos де máquinas herramienta, aparatos eléctricos en equipos де maquinaria о lámparas.

Вака можеби ќе ви се допадне..