• Свеж
Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Бања, Тешки Бања Туш Лагер, Божиќ Декоративни Завеса 66x72 Инчи Дедо Мраз Лавра
zoom_in

Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Бања, Тешки Бања Туш Лагер, Божиќ Декоративни Завеса 66x72 Инчи Дедо Мраз

DEN 527.52

Од стока
check Во продавницата

Големина : големината на Божиќ туш завеса е 66x72 инчи.Ние обезбедуваме 3 различни големини на туш завеса облоги за вас за да изберете од.3 големини се 60x72 во, 66x72 во, 72x90 во.Можете да изберете во зависност од големината на бања или када.Материјал : Божиќ бања завеса е направен од висок квалитет на pongee ткаенина, која е ефикасно водоотпорен.Тоа се суши брзо после туширање за да се задржи туш и тоалет сува и удобно.Нетранспарентно тема Божиќ модел за подобро да ја заштитите приватноста.Додатоци : Опремен со 12 цврсти пластични туш завеса куки, кои може да се користат со директно или криви туш прачки.Можете лесно може да се повлече туш завеса а исто така го промените вашиот омилен туш завеса куки за да одговара на домашна декорација.Мултифункционален : Кога туширање, спречување на вода од јавните надвор од туш кабина да се одделат влажни и суви; Кога ќе се логорување на отворено, или бањата, исто така, може да се игра со оклопна улога; или тоа може да се користи како завеса, користете ја вашата имагинација да ги красат тоа.Празник Украси : Божиќ е наскоро, користете го овој Божиќ туш завеса наместо на обичните туш завеси да се направи вашиот дом и да се бања повеќе празнична.Бањата станува тема божиќ, Тоа е возбудливо да се размислува за тоа!Исто така може да биде привремено да се користи како тема Божиќ ѕид ќебе.Здраво, добредојдовте на нашата продавница!Јас сум многу среќен што сте ја одбрале овој Божиќ туш завеса лагер.Дали сте загрижени за целата бања добивање на влажни и по секое капење?Мислам дека можеби ќе треба туш завеса лагер за да се реши овој проблем.Next, јас ќе ве запознаам со некои детали за овој Божиќ бања завеса лагер.Feature1. Тежината на овој туш завеса е многу мала, само 340g/400g/440g, па нема потреба да се грижите за целата лагер паѓа надолу бидејќи се премногу тешки.2. Употребата на high-definition печатење, елка, Дедо Мраз, елен, снешко, бонбони, снегулка и други Божиќ елементи се многу реални, создавање на повеќе застрашувачки Божиќ атмосфера.3. Не исчезнува, многу цврсти и издржливи.4. Може да се мијат со рака или со машина, не избелени.Лесно да се install Just се стави на кука преку метал копчето дупка и ја обеси на туш завеса род.Тоа е многу едноставна.Package1 x Божиќ туш curtain12 x туш завеса hooks Guarantee If постои било каков проблем со производот, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе ви обезбеди со наплата или да го замени со нов производ според вашите потреби.Божиќ е наскоро, дали сте размислувале за тоа како да ја декорирате вашиот дом и да се бања?Не двоумете се повеќе, мислам дека овој Божиќ туш завеса лагер ќе изненади вашето семејство!.

Вака можеби ќе ви се допадне..