• Свеж
ShunFudz Шарени Мушка Птица Играчка, Три-Прстен Мушка Ублажување на Птици Осаменост Замав Стојат Виси Играчка за Птичји Кафез Додатоци
zoom_in

ShunFudz Шарени Мушка Птица Играчка, Три-Прстен Мушка Ублажување на Птици Осаменост Замав Стојат Виси Играчка за

DEN 957.60

Од стока
check Во продавницата

Птицата играчка е направен од пластични материјали, кои се отпорни да гризе и еколошки.Шарени три-прстен мушка играчка е повеќе привлечна за око на птица.Птицата играчка има кука на тоа за лесно виси насекаде и не заземаат многу простор.Направена, оваа играчка има прекрасен изглед и може да се користи како birdcage украс.Оваа птица играчка е мал и лесен, погоден за мали миленичиња птици да се игра.Спецификација : Предмет Тип : Птица Играчка Материјал : Пластични Производ Големина : Прибл. 21 x 6 x 6cm / 8.3 x 2.4 2.4 x во Производот Нето Тежина : Околу. 76g Пакет Листа : 1 x Птица Играчка.

Item Type:
Bird Toy
Material:
Plastic
Product Size:
Approx. 21 x 6 x 6cm / 8.3 x 2.4 x 2.4in 
Product Net Weight:
Approx. 76g
Package List:
1 x Bird Toy :

Вака можеби ќе ви се допадне..