• Свеж
15 мл Порцелански Сјајна Глазура Чаши Сет Од 4 За Кафето, Чајот, Млекото, Водата Топла Или Ладна (Маслинесто Зелена, 4)
zoom_in

15 мл Порцелански Сјајна Глазура Чаши Сет Од 4 За Кафето, Чајот, Млекото, Водата Топла Или Ладна (Маслинесто Зелена,

DEN 599.76

Од стока
check Во продавницата

Добро Тежина/Здрав Дизајн,устата на кригла : 3.54 инчен,Висина : 4.13 инчен,Капацитет за : 15 Течност Унци(Максимална).Совршен Капацитет за Пиење Кафе, чај, Какао и Млеко.Машина за миење садови безбедно/Микробранова safe/Доведе&Кадмиум Слободни,Квалитетни и Издржливи Керамички Градежни : се Направени од Издржлив Порцелан, Доведе Слободни , чип-отпорни и Здрав За Долга Употреба.Лесен за Чистење : Мазна Глазура Бидете Сигурни дека Ќе Може да Чистење на Дамки од Кафе или Какао Житни Лесно.Совршена Боја Дизајн : Зависи на Нашата Целосно Искуство со Глазура во Боја,ние го Направи Специјална Боја на Кригла,тоа го Прави Кригла Сосема Посебно!.Добро Пакување Дизајн : Ова Кафе Кригла е Преполна со Висок Квалитет EPE Форма за да се Осигура Безбедноста во Транзит.Цена За 4 Pcs Чаши како што Можете Да Видите во Фото : Маслинесто Зелена Боја.Добро Тежина/Здрав Дизајн,устата на кригла : 3.54 инчен,Висина : 4.13 инчен,Капацитет за : 15 Течност Унци(Максимална).Совршен Капацитет за Пиење Кафе, чај, Какао и Млеко.Машина за миење садови безбедно/Микробранова safe/Доведе&Кадмиум Слободни,Квалитетни и Издржливи Керамички Градежни : се Направени од Издржлив Порцелан, Доведе Слободни , чип-отпорни и Здрав За Долга Употреба.Лесен за Чистење : Мазна Глазура Бидете Сигурни дека Ќе Може да Чистење на Дамки од Кафе или Какао Житни Лесно.

Вака можеби ќе ви се допадне..