• Свеж
4 Парчиња на Гроздобер Дизајн Декоративни Кабинет Накит Кутија Антички Затворач Дрвена Кутија Заклучување Декоративни Тока Заклучување на Затворач и 8 Гроздобер Б
zoom_in

4 Парчиња на Гроздобер Дизајн Декоративни Кабинет Накит Кутија Антички Затворач Дрвена Кутија Заклучување Декоративни

DEN 183.84

Од стока
check Во продавницата

Античкиот кутија право latch : големината на правото latch кука hasp е 32 x 27 mm, и е опремен со појавување на замена завртки.Направени од високо-квалитет метал, на површина е покриена со антички месинг позлата, кои се цврсти и издржливи.Количина : пакетот вклучува 4 дрвена кутија антички токи, 8 гроздобер бронза врежани дизајн шарки и 80 навртки.Појавување на завртки : Доволно појавување на завртки, кој може да биде инсталиран и со резиња и старомодно бронза врежани дизајн шарки.Екстра завртки, исто така може да поправка на други старомодна, дрвени кутии, кутии за накит, подарок кутии, вински кутии, алатка кутии, кабинети, кабинети на Чекање.Мали зглоб : должината на мали зглоб е 30мм, ширина кога целосно да се прошири 22mm, а нејзината дебелината е 4mm, кој се совпаѓа со замена на завртка.Не постои Ризик Купување - Сите наши производи се со 100% Задоволство Загарантирана - 100% пари наплата, Без било квалитетот проблеми и не hassles.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Го купите без ризик!.Овие мини антички бронза шарки совршен за мали столарија проекти, помали накит, кутии, кукла куќи, помали кабинети, фиоки и други помали ставки кои изгледаат како ретро.Овие антички право latch куки се погодни за мали проекти, домашни кутии за накит, кутии за накит, подарок кутии, birdhouse изградба, итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..