• Свеж
Тренингот Ракавици, Не се Лизга Силикони Точки Вежба Ракавици за Тешки Тежина Обука се Повлече Прозорци, Веслање, Deadlifts(L;)
zoom_in

Тренингот Ракавици, Не се Лизга Силикони Точки Вежба Ракавици за Тешки Тежина Обука се Повлече Прозорци, Веслање,

DEN 600.00

Од стока
check Во продавницата

Поле на ПРИМЕНА : Многу погодна за секој вид на вежбање, како што се тешките тежина обука, се повлече и прозорци, веслање, deadlifts, итн.ДОЛГОТРАЈНИ : Двоен крои се користи за да се обезбеди долг работен век, и тоа е исто така опремен со прилагодливи не се лизга еластична бенд.НЕ се ЛИЗГА ДИЗАЈН : На ракавици се опремени со не се лизга силикони точки, кои се не само што не се лизга но исто така погоден за носене.На визуелниот исто така, може да ефикасно да ги заштитат рацете од се носи.ДИШЕ и УДОБНО : Со еластичност и користење на кожата пријателски и дише ткаенина за да се обезбеди удобност и breathability, погоден за долгорочна употреба.ПОЛОВИНА ПРСТ РАКАВИЦИ : Овие ракавици само покрие половина од вашите раце и прсти, нема да додадете товар за вашите дланки и може да обезбеди заштита.Функција : 1. ДИШЕ и УДОБНО : Со еластичност и користење на кожата пријателски и дише ткаенина за да се обезбеди удобност и breathability, погоден за долгорочна use2. НЕ се ЛИЗГА ДИЗАЈН : На ракавици се опремени со не се лизга силикони точки, кои се не само што не се лизга но исто така погоден за носене.На визуелниот исто така, може да ефикасно да ги заштитат рацете од се worn3. ПОЛОВИНА ПРСТ РАКАВИЦИ : Овие ракавици само покрие половина од вашите раце и прсти, нема да додадете товар за вашите дланки и може да обезбеди protection4. ДОЛГОТРАЈНИ : Двоен крои се користи за да се обезбеди долг работен век, и тоа е исто така опремен со прилагодливи не се лизга еластична band5. Поле на ПРИМЕНА : Многу погодна за секој вид на вежбање, како што се тешките тежина обука, се повлече и прозорци, веслање, deadlifts, etc Specification : Предмет Тип : Салата Gloves Material : Најлон, Силика Гел Пакет Листата : 2 x Фитнес Ракавици.

Item Type:
Gym Gloves
Material:
Nylon, Silica Gel
Package List:
 2 x Gym Gloves :

Вака можеби ќе ви се допадне..