• Свеж
Ѕид-поставена посебна жито за складирање резервоарот, ориз кофа, автоматски ориз излез пластична кутија, кујна запечатени влага-доказ ориз складирање кутија, жито
zoom_in

Ѕид-поставена посебна жито за складирање резервоарот, ориз кофа, автоматски ориз излез пластична кутија, кујна

DEN 777.60

Од стока
check Во продавницата

1. 5 внатрешните мрежи може да се пресели на волја.Пет прегради се користи за чување на мали зрна како просо, црна ориз, пченка, соја, mung грав, црвен грав, овес, желе бонбони, кафе, грав, итн.Транспарентна тело може да се види на храна во кутија.И голем капацитет може да се одржи на сите видови на сува храна. 2. Ѕид-монтирани складирање спасува десктоп простор.Постои тока на задната страна, која може да се закачи на ѕид со кука, со силна товарот капацитет и издржливост.Инсталацијата е фирма и лесно да се инсталира.Користење на ѕидот или фрижидер вратата ќе те спаси многу простор!. 3. Едноставно притиснете го копчето за да се извади храна.Ова копче може да погодно за контрола на производството на жито, што е многу корисно за контрола на износот и спречување на храна од преполн, и тоа нема да го оштети зрна кога фрлаат надвор зрна.Секој има капак за да се осигура дека кутијата е затворен и запечатен дизајн може да се задржи свежината многу добро. 4. Ова е функционална, практична, убава и практична производ, слични на скулптурата, додавајќи елеганција на вашата кујна.Класичен транспарентен школка дизајн ви овозможува да се види содржината на прв поглед и знаат останатите честички во секое време.Не е доволно широка за отворање, така што тоа може да биде вметната во мерење на купот. 5. Нашите сува храна диспензерот се направени од храна одделение пластични : трајни PP пластика.На трајни пластичен сад може да се користи за долго време, а вие не мора да се грижите за тоа кршење.Изработени од еколошки pp, влага доказ и инсекти-доказ.Постојат 5 партиции во барел, и партиции може да се направи според големината.Тесниот дизајн е поставена на аголот од масата и не заземаат простор.Назад тока може да се закачи на ѕид за да се зачува простор.Транспарентен барел, притиснете за да се земе ориз, муцката е транспарентен и визуелен дизајн, тоа е погодно да го проверите преостанатиот износ во секое време, тоа е полесно да притиснете за да го земе на ориз.Горниот капак може да се отстрани за лесно додавање на ориз.Дното инка дизајн, стабилна премерување.Големина на : 42*19.5*35.2 см : Материјал : ПП Боја : Бела Забелешки : -големината грешка на прирачник за мерење може да биде мала -Поради различни светлосни ефекти и monitor settings, бојата на вистински производ, може да не биде иста како и бојата на сликата.

Вака можеби ќе ви се допадне..