• Свеж
Balacoo Хрчак Скала Дрвени Хрчак Мост Виножито Зајак Глувци Птици се Искачи Играчка за Мали Животни Хабитат Exerise Играчка Дрвени Хабитат Деко
zoom_in

Balacoo Хрчак Скала Дрвени Хрчак Мост Виножито Зајак Глувци Птици се Искачи Играчка за Мали Животни Хабитат Exerise

DEN 1123.20

Од стока
check Во продавницата

Широк апликации, миленичиња мост овозможува погодност за мелење, се крие и играње, се направи нивниот живот полн со забава.Остварување алатка, мостот играчка помага да се подобри агилност на вашите миленици, гради нивното тело, прави повеќе умен и жив.Одговара на повеќето мали животни, виси скала играчка за хрчак, глувци и други мали животни да се најде чувство на безбедност.Одликувајќи се со убава и практична изглед, не само што може да се користи како украс за да ги красат вашите миленици за дома, но исто така да ја подобри удобноста на вашите миленици дома.Чувајте ги своите истражуваат во својата територија како во дивината, се промовира нивната примена вештини и горат нивната енергија за да работи.Карактеристики-Боја : Како што е Прикажано-Материјал : Дрво-Size : Тоа е 19 X7 X8cm/7.47 X2.75 X3.14in Package Including1 x Скала.

Вака можеби ќе ви се допадне..