• Свеж
LZIYAN Милениче Кадифен Мали Животни Вреќа за Спиење Торбичка Зимска Мека Топол Кревет Куќа Кафез Гнездо за Хрчак морско свинче Еж Стаорец,Леопард 2,Мали
zoom_in

LZIYAN Милениче Кадифен Мали Животни Вреќа за Спиење Торбичка Зимска Мека Топол Кревет Куќа Кафез Гнездо за Хрчак

DEN 58.08

Од стока
check Во продавницата

Лесен и пренослив дизајн го прави совршен за да се одржи овој милениче кревет на каучи, столови, кревети, подови, софи, автомобил места, итн.Материјал;топло pp памук+најлон ткаенина Направена од мека и пријатна.Тоа е одличен квалитет кревет вашата мачка или куче за да се зариваат во snooze, и Не прашувај вашето домашно милениче да го споделат својот сопствен престол.Симпатична заврши ќебе, забавни и креативни прилог на liven до вашиот дом.Сте мачка, секогаш ќе бидат во можност да имаат големо време, во торба.Опис на производот : Боја : Како На Сликата Shows Our Пакет : 1pc Main Материјал : Платно, Арктикот velvet Function : Во зима, тие може да притискам се чувствуваат безбедно и спие добро.Идеално место дизајниран за вашиот малку пријатели, безбедна и пријатна за нив, да спијат или да пуштите внатре.(Боја на памук во внатрешноста е случаен)Производ Големина : Единица Мерка(Инчи) : Труба : Должина и ширина се за 5.91*5.12 инчен, грешка е за 0.39 inch Large : Должина и ширина се за 8.66*7.09 инчен, грешка е за 0.39 инч.

Вака можеби ќе ви се допадне..