• Свеж
Sidaqi 4 Пакет Нови 6 LED Сина Итни Светилник Ризик Предупредување Strobe Блиц Светлина Бар Со Водоотпорен влошки 12-24V Автомобил Камион Полициски Изградба Светлина
zoom_in

Sidaqi 4 Пакет Нови 6 LED Сина Итни Светилник Ризик Предупредување Strobe Блиц Светлина Бар Со Водоотпорен влошки

DEN 383.76

Од стока
check Во продавницата

Најновата Генерација-Ултра тенок дизајн(4.41x1.10x0.39in),со 6 LED светилка монистра.Висока моќност 18w Посветла и поефикасни од стандардните LED strobe светла.Високи Перформанси -Висок Квалитет Aciation алуминиум + Водоотпорен PC случај дизајн.Подобро дисипација на топлина перформанси, бескрајни можности за монтажа.Никаква бучава, никакви електронски пречки и поефикасно.До 50000 часа работен век.Повеќе strobe режими за сликање-Многу различни трепка модели, Ниска потрошувачка на енергија, брзо инстант start-up време.Широк Апликации-Универзална за сите DC 12/24 V Автомобил, ЏИП, Пикап Камион, Мотоцикл , Ван ,Параход, Приколка, Брод, Караван и така натаму.Пакет се вклучени-4*6 LED Автомобил Strobe Флеш Светла, 4 X Заштита Влошки и некои Завртки.Направи да немаат проблем за време на процесот на инсталација.База Тип : Предупредување strobe светлина.Број на LED : 6 X LED(Секоја Светлина).Wattage : 18 W.Оперативен Напон : 12 V-24 V.Животен век : До 50.000 часа.Користете премиум LED светилка, посветла и поефикасни од стандардните LED strobe светла, Висока осветленост видливост дури и во текот на денот услови.Многу strobe режими, Минатата шема меморија се потсетиме и Осветлување, без одлагање.Мала тежина, лесен за инсталација (на пакетот вклучува бесплатно инсталациони материјали).Постојат два осветлување на владата : во постојано чекање и strobe режим.Црна за Негативни, Црвена за Позитивни и Жолта допир негативни Промени флеш шема. *Строго тестирање пред превозот. *Професионална инсталација е препорачливо. * Напомена : ве Молиме да ги Прочитате Сите Опис Пред да Нарачате Производот. *Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање. ** Се надевам дека ќе имаат среќен онлајн шопинг**.

Вака можеби ќе ви се допадне..