• Свеж
LifeSupplyUSA (3-Pack) Cut-да-Собере Универзална 30901 Пред-Филтрирање Лист Замена Компатибилен со Ловец HEPAtech, QuietFlo, PermaLife Прочистувач на Воздух Модели
zoom_in

LifeSupplyUSA (3-Pack) Cut-да-Собере Универзална 30901 Пред-Филтрирање Лист Замена Компатибилен со Ловец HEPAtech,

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Овие се 3 замена cut-да-собере јаглерод прочистувач на воздухот пред-филтрирање листови им се помогне ефикасно да се филтрира воздухот надразнувачи како што се чад, прашина, пет првут и ткаенина влакна.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Овие се 3 замена cut-да-собере јаглерод прочистувач на воздухот пред-филтрирање листови им се помогне ефикасно да се филтрира воздухот надразнувачи како што се чад, прашина, пет првут и ткаенина влакна.КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со многу Ловец Воздух Purifiers, вклучувајќи HEPAtech, Quiet Flo и Perma Life модели (види модели подолу).Ве молиме имајте во предвид дека ова е замена на производот, не е ОЕМ производ.Најефикасен : Не само јаглерод пред-филтри за продолжување на животот на HEPA филтри, тие се фати најголемите честички кои ја иритираат вашиот дишните патишта, како што косата, lint и прашина.Јаглерод-активиран филтри се изврши како мирис на смена.Тие се специјализираат во чистење на вашиот авион на готвење мириси, чад, и гасовити загадувачи.Се КОРИСТАТ од СТРАНА на ПРОФЕСИОНАЛЦИ : Life Supply USA Воздух Purifiers Филтри се направени да бидат издржливи & ефикасен за неколку месеци.ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ со обезбедување на максимална струење на снабдување со јачина & заштита на вашиот уред.ЕДНОСТАВЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Инсталација е лесно.Јаглерод листови се универзални и може да се намали за совршено се вклопуваат за вашиот прочистувач на воздухот единица.Ова е високо квалитетна замена на дел од Life Supply USA, исклучиво за продажба од страна на Life Supply USA.Ова не е ОЕМ производ.Секој бренд имиња или логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Секоја употреба на било кој бренд име или модел ознака за овој производ е направен исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Вака можеби ќе ви се допадне..