• Свеж
LETUQW Кујна Ракавица Стојат Носителот Гума Гловер Сушење Фен Рек Кујнски Мијалник Додатоци Крпа Чување на Носителите, Ракавица Мозоци Рек Носителот Пластични Потон?
zoom_in

LETUQW Кујна Ракавица Стојат Носителот Гума Гловер Сушење Фен Рек Кујнски Мијалник Додатоци Крпа Чување на Носителите,

DEN 203.76

Од стока
check Во продавницата

Направени од високо квалитетна ABS пластика, еко-пријателски, здрав и издржлив, безбеден за употреба.Мерка : L5.9" x W4.7" x H13.4" (15x12x34cm); Тежина 0.33 lb/150g.Специјално дизајнирани за ракавица сушење, исто така погоден за брише и други кујнски алатки.Едноставно се зголеми на мозоци дизајн, за да се спречи истекување вода од мокрење табела.Карактеристики : 1. Монтажни design2. Едноставна installation3. Дното на мозоци штекер design4. На мајка и сопруга добар helper5. Домакинска работа ракавици полиците.Спецификации : Инсталација Тип : Стои Type Color : Розова,Blue Material : PPSize : 34*12*15cm Net Тежина : 140g Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет се Вклучени : 1 X Кујна Ракавица Одвод на Решетката.

Вака можеби ќе ви се допадне..