• Свеж
BARMI Цртан филм Кит Животинско Полнети Кукла Девојка Детска Играчка Фрли Перница Дома Автомобил Троседот Оркестарот,Совршен Најдобро за Детето Роденденски Подарок
zoom_in

BARMI Цртан филм Кит Животинско Полнети Кукла Девојка Детска Играчка Фрли Перница Дома Автомобил Троседот Оркестарот,Совршен

DEN 1552.80

Од стока
check Во продавницата

★ВИСОК КВАЛИТЕТ ВНЕСУВА КАДИФЕН ИГРАЧКИ-употреба на долу памук исполнет, безбеден и еколошки, се чувствуваат мека и удобна.Украсете ја вашата соба со ставање на тоа на троседот или креветот.Цртан филм кит дизајн, супер симпатична. ★ДЕЛИКАТНА КРОИ ТРЕТМАН -Нашите кадифен играчки е обработена од страна деликатна крои третман и казна за шиење техника, па како кукла играчка не е лесно да се изгубат тема, и услугата живот ќе се продолжува, многу издржливи и ефективни.Исто така можете да се опуштите и да уживате во забавни и рекреативни време, создавајќи пријатен и интимна семејна атмосфера. ★БЕЗБЕДНО СИГУРЕН-На кадифен играчки е направен на имитација на зајакот коса и храна одделение не-токсични, без мирис ABS пластика и природни кадифен, се чувствуваат мека и мазна во раце, дебела и убаво обоени, ќе не боли за вас и децата раце.На здрав изградба гарантира издржливост и долговечност.за да се обезбеди максимална заштита за вашето дете. ★Мулти-Користете & SAFE - Нашите кадифен животинско играчка е толку симпатична и lifelike дека тоа може да го стимулира децата видот, слухот и допир,Овој дизајн е да ги зајакне забавуваат и да се направи кукла може да се користи како перница или назад перница да се опуштите и да спие во секое време.Затоа, тоа е исто така најдобар подарок за денот на Благодарноста, детски роденден, Божиќ, Денот на Вљубените. ★ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ-100% задоволство гарантира и пријателски услуги на клиентите.Нашите Кадифен создавање обезбедува одлична гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со цел за било која причина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде целосна наплата!Ние гарантираме дека сте задоволни со вашиот купување и вашите деца ќе го сакам премногу!.Спецификации : употреба на долу памук исполнет, безбеден и еколошки, се чувствуваат мека и удобна.Украсете ја вашата соба со ставање на тоа на троседот или креветот.Цртан филм кит дизајн, супер симпатична.Совршена како подарок за вашите деца или девојка.Тип : Фрли Перница Материјал : Пердув, Памук Карактеристики : Удобно, Цртан филм Кит Дизајн, Подарок Мали Димензии : 25cm/9.84" (Прибл.) Средна Големина : 30cm/11.81" (Прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Фрли Перница.

Вака можеби ќе ви се допадне..