• Свеж
Симпатична Alpaca Леб Препарирани Животни Кадифен Перница Играчки Alpaca Мека Кадифен Полнети Alpaca Перница Перница за Автомобили и Дома Декорација Кадифен Роденден
zoom_in

Симпатична Alpaca Леб Препарирани Животни Кадифен Перница Играчки Alpaca Мека Кадифен Полнети Alpaca Перница Перница

DEN 210.96

Од стока
check Во продавницата

1) Hight Квалитет : Мека кадифен играчки изработени од премиум кадифен ткаенини, мека и cuddly, Кога го држите во рацете, вие ќе се чувствувате удобно и еластична, со мазни чувствуваат и нежна текстура. 2)Квалитетот Cuddles : Симпатична кадифен играчки поднесе жалба на сите возрасти од доенчиња & години за возрасните.Тие се совршен за игра, собирање и милување. 3)Соодветен : Погодна за спалната соба, дневна соба, семејство, канцеларија, итн.Канцеларијата за Перници : леснотија работа замор и да ви даде релаксирачки момент. 4)Големи подароци за деца и пријатели : Ако сте во потрага по инспирација за што да се купи како подарок.Не се двоумете да го земе дома.Ова ќе биде еден од најдобрите купување. 5)Најдобар Подарок : Секој ќе љубов оваа кадифен перница за игра и како симпатична перница за читање, гледање телевизија, учење, и поспан нап време.Сладок подарок за Божиќ, Денот на Вљубените,Денот на Благодарноста и роденден.Симпатична Лама Кукла Кадифен Овци детски Роденденски Подарок Прекрасна Лама Plush Features : 100% Сосема нов и висок квалитет.Изработени од мек материјал, удобно да го допре.Безбедно и трајно да се умилкувам на телото.Со симпатична модел дизајн.Одличен подарок за деца и возрасни.Спецификации : Димензии : 25cm Материјал : пп памук + мека крпа Боја : сина,кафена,бела,розова Пакет : opp вреќа Пакет вклучуваат: 1x кадифен кукла.

Вака можеби ќе ви се допадне..