• Свеж
Сем е Природно Тело Измијте - Природно - Вегетаријанци и без Суровост - Америка е Омилен
zoom_in

Сем е Природно Тело Измијте - Природно - Вегетаријанци и без Суровост - Америка е Омилен

DEN 214.80

Од стока
check Во продавницата

СЕМ Е ПРИРОДНО - ТЕЛО ИЗМИЈТЕ е формулиран со една убава комбинација на масла кои се совршени за чистење и хидратација на кожата.НАЈВАЖЕН - Формулиран со масло од кокос, слатка бадеми, и јојоба.Се ЧУВСТВУВААТ ДОБРО - Не само што се Сем Природни производи ослободени од груби хемикалии најчесто се наоѓаат во комерцијални хигиенски производи, но тие се овластени на вегетаријанската и суровост-бесплатно, па можете да се чувствуваат дури и подобро за да ги користите.ДОЛГОТРАЈНИ И РАБОТЛИВОСТ - Немаат доверба во вашата лична хигиена само никого.Ние сме биле изработката Сем Природни производи од 2011 во подножјето на Њу Хемпшир е Бела Планини.ПРВА КЛАСА на УСЛУГИ - Не само што направи одличен, работливост природни производи, но нашата служба за корисници е работливост премногу!Ако сте незадоволни од било која причина, ние нудиме без мака се враќа со полн наплата во рок од 30 дена од датумот на купување.Нашите познавања услуги на клиентите тим сака да одговори на прашања во врска со нашите производи и ќе може да се увери ќе најдете подредување од нас лесно и пријатно искуство.Кој не сакаат едноставност на убаво Тело Измијте?Наше е 100% Природен и ќе се чувствуваш толку свежи и толку чисти.Сем е Природно Тело Измијте се формулирани со bodacious мешавина на масла кои се совршени за чистење и хидратација на кожата.Ние навистина мислите дека ќе љубов оваа!.

Вака можеби ќе ви се допадне..