• Свеж
Мека Кадифен Симпатична Мачка Форма Полнети Играчки ,Полнети Кадифен мачка Перница Перница да се Зајакнат Троседот Играчка
zoom_in

Мека Кадифен Симпатична Мачка Форма Полнети Играчки ,Полнети Кадифен мачка Перница Перница да се Зајакнат Троседот

DEN 208.56

Од стока
check Во продавницата

Одлична изработка, добро шиење процес и деликатна занает, ова домашно милениче играчка обезбеди силна издржливост.Мека кадифен играчки изработени од премиум кадифен ткаенини, Исклучително мека висок квалитет на Кадифен.Се притисне оваа мека кадифен да ја намали вашиот стрес; Може да се користи како нап перница/ прегратка перница/ канцеларија пладне пауза нап перница/ кадифен играчки, ги задоволат вашите сите потреби.Како домашна декорација, направи вашиот дом полн со љубов и топлина.Со својата прекрасна и многу се симулираат изглед, Прегратка на мека кадифен кукла,од играчка може да биде придружува вас или вашите пријатели преку осамена време-сите лоши емоции и работа под притисок ќе биде збришан.Совршена Декорација одговараат за спална соба, дневна соба, дом, канцеларија, расадник кревет,автомобил и на секое место ви се допаѓа.Симпатична Кадифен перница ќе биде присуството на најдобрите.Мека Кадифен Симпатична Мачка Форма Перница Перница да се Зајакнат Троседот Играчка Дома Декор Солидна Color Features : МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на памучна крпа и PP материјал, мека и противалергиски, безбеден за вашите секојдневна употреба.ЦЕЛ : Animal перница се користи за hugging, пријатна и слушање, можете да ја користите и за секојдневната игра и зло.МЕКИ И УДОБНИ : Големи меки телото и мека багажникот , направи меки перници повеќе топло и поубаво и да ви даде подобро чувство на кожата.УНИВЕРЗАЛНА ПОВОД : Памук полнети перница маче со рака направена е секогаш добродојдена, одлична за сите прилики, години и деца од сите возрасти.УБАВО ДЕКОРАЦИЈА : убав украс за вашиот тросед, балкон, соба и повеќе, правење на вашиот дом повеќе убави.Опис : Главен Материјал : Памучна Крпа и ПП Боја : Multicolor Item Големина : Прибл.(L×W)20×16cm Нето тежина : Околу.80g ЗАБЕЛЕШКА : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm≈0.393 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Вака можеби ќе ви се допадне..