• Свеж
Накит Клешти Алатки Накит Алатка За Правење Круг Главата Остри Устата Жица Сечење Клешти За Занаетчиски Beadwork Beading Одлуки, (02)
zoom_in

Накит Клешти Алатки Накит Алатка За Правење Круг Главата Остри Устата Жица Сечење Клешти За Занаетчиски Beadwork

DEN 2179.20

Од стока
check Во продавницата

【Накит】 Накит одлуки клешти, накит одлуки комплет доаѓа со разни накит клешти пакети, вклучувајќи игла носот клешти / синџир носот клешти, круг носот клешти, жица сечење клешти, и виткање носот клешти.Совршен за изработка на накит, одредување на накит, ленти и други занаети. 【Висок Квалитет на Изработка на Накит Алатки】 Накит Клешти се изработени од високо квалитетен челик дека е тешко, рѓа-отпорни, за долгорочна употреба.Рачно изработени клешти со сјајни површини наменети за изработка и поправка на накит.Не грижете се за гребење или напуштање на марки на вашиот накит. 【Дизајн функција】 накит клешти се дизајнирани со различни noses со различни функции.Накит клешти се многу разноврсна за изборот на fixings и одржува.Жица машина е идеална за сечење преку напорна жица.На свиткана клешти глава може да се наведнуваат и допир тешко агли.Сите овие накит клешти се дизајнирани со двоен лист извори за безбедна употреба. 【Одлична за правење на накит & жица одлуки】 Накит клешти се направи многу добро, со сечење жица, калем, зацврстување, обликување, виткање, итн.Тие се идеални за накит алатки за изработка на накит, поправка на накит, монистра, калеми, снабдување накит и други занаети. 【Шарени гумена рачка за лесно препознавање】 Накит клешти, Накит одлуки за полнење, накит клешти, накит клешти со анти-лизга се справи со различни функции.Ние гарантираме 100% висок квалитет, ние сме посветени да ви служи.Ако не сте задоволни со производот, може да контактирате со нас во рок од 30 дена.Ве молиме овозможи 0.5 mm-1mm големина грешка поради прирачник за мерење.Ако ви се исполнат никакви проблеми, можете да контактирате со нашата служба за корисници.Може да биде малку боја разлика помеѓу вистински предмети и на веб-сајт фотографии затоа што не истата светлина и за следење .Ве молиме да се разбере.Картичка package Black пролет игла носот клешти 5 inch Material : Висок јаглероден челик (Бр 45 челик)Пакување list1 компјутери клешти.

Вака можеби ќе ви се допадне..