• Свеж
Вежба Длабочина Граница Прстен, 16 Прилагодливи Прстен на Длабочина Граница Прстени и Две Хексадецимален Клучеви Јаглероден Челик(3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 16mm)
zoom_in

Вежба Длабочина Граница Прстен, 16 Прилагодливи Прстен на Длабочина Граница Прстени и Две Хексадецимален Клучеви

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

Количина : 2 групи на 8 ударна длабочина запре прстени и 1 хексадецимален клучеви.Длабочина запре прстен димензии : дијаметар 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 16mm (1/8, 3/16, 1/4, 5/16, 3/8, 7/16, 1/2 , 5/8 ") Хексагонални дијаметар : 2,5 mm.Здрав материјал : вежба малку комбинација комплет направени од високо јаглероден челик, трајни, По затегнување со хексадецимален клуч, тие ќе остане силна и се специјално дизајнирани за да не се оштети вежба малку.Цел-да се користи Главно за да се поправи вежба малку и ограничување на длабочината на дупката, така што во длабочината на дупката можат да се чуваат во согласност, Тоа е полесно да се користи круг tenon.Основни алатки за дупчење : тоа може да биде веродостојно заклучен по било која позиција на вежба, и на завртката-тип јака нема да ја оштети вежба.Спецификација: Димензии : Дијаметар : 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 16mm(1/8, 3/16, 1/4, 5/16, 3/8, 7/16, 1/2, 5/8") Висина : 8mm Материјал : Висок Јаглероден Челик Боја : Црна Тип : Вежба Малку Длабочина Запре Јака Количина : 2 Сет (9 Компјутери По Set - 8 Компјутери Длабочина Запре Прстен + 1 Buc Хексадецимален Клуч ) Пакетот Вклучува : 2 x 3мм Вежба Длабочина Граница Прстен 2 x 4mm Вежба Длабочина Граница Прстен 2 x 5mm Вежба Длабочина Граница Прстен 2 x 6mm Вежба Длабочина Граница Прстен 2 х 8мм Вежба Длабочина Граница Прстен 2 x 10мм Вежба Длабочина Граница Прстен 2 x 12mm Вежба Длабочина Граница Прстен 2 x 16mm Вежба Длабочина Граница Прстен 2 x Хексадецимален Клуч.

Вака можеби ќе ви се допадне..