• Свеж
UpBright AC во Кабелот за Напојување Кабелски Приклучок Компатибилен со iRobot Roomba 800 Серија 805 870 880 860 960 980 i3 јас 3150 i3150 i315020 RVD-Y1 i3+ i3550 i355020 Робот Роботски Правосмукалка База н?
zoom_in

UpBright AC во Кабелот за Напојување Кабелски Приклучок Компатибилен со iRobot Roomba 800 Серија 805 870 880 860

DEN 119.76

Од стока
check Во продавницата

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нови 2-Prong AC ВО Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен со i Robot Roomba 800 Серија 805 870 880 860 864 960 980 980 R R980 R јас Робот Роботски Правосмукалка Vac Интегрирана База за Полнење Клупа Докинг Станица.Компатибилен со : i Robot Roomba i3 јас 3150 i3150 i315020 RVD-Y1 i3+ i3550 i355020 Wi-Fi Поврзани Робот Правосмукалка Роботски Почиста.Up Bright Нови 2-Prong AC ВО Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен со i Robot Roomba 800 Серија 805 870 880 860 864 960 980 980 R R980 R јас Робот Роботски Правосмукалка Vac Интегрирана База за Полнење Клупа Докинг Станица CECCCROHS.

Вака можеби ќе ви се допадне..