• Свеж
Darice FoamiesSheet12182mmYellow
zoom_in

Darice FoamiesSheet12182mmYellow

DEN 143.04

Од стока
check Во продавницата

2 millimeter дебели. 12 инчен од 18 инчи Foamie Лист.Бојата е Жолта.Darice е Foamies листови е одлична база за многу занает проекти. 2 millimeter дебели. 12 инчен од 18 инчи Foamie Лист.Бојата е Жолта.

Вака можеби ќе ви се допадне..