• Свеж
Trolls 2pc Орална Хигиена Пакет! Четка За Заби & Четкање Тајмер! Плус Стоматолошки Подарок Торба & Заб Saver Ѓердан!
zoom_in

Trolls 2pc Орална Хигиена Пакет! Четка За Заби & Четкање Тајмер! Плус Стоматолошки Подарок Торба & Заб Saver Ѓердан!

DEN 163.68

Од стока
check Во продавницата

Пак нешто вашите деца мора да се направи во нешто што сакате да го направите со помош на нивните омилени ликови..Затоа кога четкање е забавно, тоа добива готово!. (1) Карактер специфични Турбо Напојува Деца Spinbrush - Батерии Вклучени. (1) Карактер специфични 16oz Пластични миење на устата Исплакнете Првенство, Двојки Како Држач, Четка за заби!. (1) Стоматолог Препорачува 2 Минута Четкање Тајмер.Произведени од страна на L&E Производи со Избрани Лиценцирани Карактер Налепници!.Плус Бонус - L&E Насмевки и Да Одат Стоматолошки Подарок Торба со "Запомнете да ги Четка" Визуелна Помош - обеси во својот тоалет или од нивниот кревет, па тие се сетам да го задржи својот chompers светкавиот свежи.Вие исто така може да ги користат овие заб шарм за да се спаси еден на вашето дете бебешките заби!.

Вака можеби ќе ви се допадне..