• Свеж
Мали Животни Превозникот Торба Милениче Превозникот Торба Хрчак Превозникот Мали Животно Патување торбичката со Мрежа Транспарентен Прозорец Рамо, Рака Преносни
zoom_in

Мали Животни Превозникот Торба Милениче Превозникот Торба Хрчак Превозникот Мали Животно Патување торбичката со

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

Мали Животни торбичката со мрежа дизајн ќе ви ги понудиме вашите мали домашни миленичиња добра циркулацијата на воздух, дека тоа ќе се чувствува удобно, без заостанато.Chinchilla Патна Торба има мала џеб на задната страна, па можете да ставите топла подлога во зима.Хрчак Превозникот е направен од дише, лесни и издржливи Оксфорд ткаенина и домашно МИЛЕНИЧЕ нето за долг животен век.Морско свинче Превозникот има транспарентен пред да се обезбеди максимална поглед на мали миленичиња.Преносни Хрчак торбичката со рамо, рака е удобно и практично да се носат за време на патувањето.Description Hamster превозникот со рамо, рака е потребно торба да се земе вашите мали домашни миленичиња надвор, кога сте на патот патувања, летови и патување, која ќе го направи вашиот живот, па многу полесно.Мали животни торбичката со дише мрежа и транспарентен прозорец е пренослив и корисни.Features Hamster превозникот-во Боја : Како што е прикажано.-Материјал : Оксфорд ткаенина, ПЕТ нето -. -Големина : S : 11.5x9x7cm/4.53x3.54x2.76inch.Хрчак превозникот е погодна за 1 хрчак или 1 мала шеќер едрилица (под 6 месеци стара).Пакет Including1 * Хрчак превозникот.

Вака можеби ќе ви се допадне..