• Свеж
Pentax K-Планината HD DA 70mm f/2.4 70-70mm Фиксен Објектив за Pentax KAF Камери (Ограничен Сребро)
zoom_in

Pentax K-Планината HD DA 70mm f/2.4 70-70mm Фиксен Објектив за Pentax KAF Камери (Ограничен Сребро)

DEN 10726.80

Од стока
check Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.На високо-одделение мулти-слој HD (High Definition) Слој.Еквивалентно на 105mm во 35mm филм формат.Брзо префрлање на фокусот систем.Супер се Заштити кожата од пред објектив елемент за ефективна заштита од нечистотија и прст марки. 9 сечилото дијафрагмата за зашеметување bokeh.Единствена супер-компактен дизајн во две бои.Новиот HD (Висока Дефиниција) Слој на нови Pentax DA 70mm f/2.4 Ограничен.

Вака можеби ќе ви се допадне..