• Свеж
IODOO скапоцен камен Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Прстен Застане, со Lurxy Кутија за Подарок , Потпирач Држачот за Компатибилен со iPhone 12/11 Про Max/SE 2020 и Други па
zoom_in

IODOO скапоцен камен Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Прстен Застане, со Lurxy Кутија за Подарок , Потпирач

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

【Уникатен Школка Дизајн】Мермер и скапоцен камен шема paster го прави телефонот ѕвони носителот шарени и никогаш не падне.Поради тоа што е направена на природата материјал,моделот е случаен. 【Висока Јачина на Adhesiveness】Со моќни и леплива 3 M VHB лента, телефонот ѕвони стојат може да биде прикачена на вашиот мобилен телефон или таблет цврсто, правејќи се дека вашиот телефон е безбедно.Поддржува телефони во 5kg.Забелешка : ве Молиме не користете го телефонот ѕвони потпирачот во рок од 24 часа по инсталацијата. 【360° на Ротација】 360° на Ротација и 180° Флип се направи повеќе флексибилен и лесен за да ви овозможи со прилагодливи агол на гледање.Телефонот прст прстен може совршено да се прилагодат за различни прилики, со цел да ви остане мирна кога ќе се види филмови. 【Хуманизирано Disign】Ергономски дизајн на оваа потпирачот го прави добар прстот на преполниот автобус и метрото за да се спречи вашиот телефон на лизгање од вашите раце.Исто така, совршено решение за да поставите вашиот паметен телефон на канцеларијата за маса, кујна контра или ноќни табела кога гледате видео, слушање музика, остварување на видео повик или дури и играње игри како потпирач.Потполно бесплатно вашите раце. 【Без Грижи Со Нас】 Сите мобилен телефон ѕвони на носителите на продава од сад биле 100% КК тестирани, ние и ветуваме на 30-ден парите назад и 180-ден слободна замена.Ако постои било кој квалитет на прашања, ве молиме да не грижете се, ние ќе ви обезбедиме 24 часа*7d навремени услуги на клиентите за да се реши проблемот подобро.

Вака можеби ќе ви се допадне..