• Свеж
Litewood Милениче Птица Папагал Замав Играчка Дрвени Hammock Виси Играчка Обука Играчка за Мали Parakeets Cockatiels Conures Macaws Кафез Додатоци
zoom_in

Litewood Милениче Птица Папагал Замав Играчка Дрвени Hammock Виси Играчка Обука Играчка за Мали Parakeets Cockatiels

DEN 1444.80

Од стока
check Во продавницата

【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】замав лесно да се инсталира во повеќето птица кафези и брилијантен виножито од бои додава светла радосна енергија за која било област од својот дом. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】идеално место дизајниран за вашиот малку пријатели да се игра и да се искачи, лесно да го инсталирате во кафез.Им даде на вашето домашно милениче лекување и имаат часови на забава гледајќи ги игра. 【ГОЛЕМА ИГРАЧКА】Оваа голема играчка е направен од оригинална боја perches и пони монистра во прекрасни светли бои.Совршена големина за Parrotlets, Parakeets, Cockatiels и Lovebirds. 【Мулти-ФУНКЦИЈА ИГРАЧКА】Ова домашно милениче птица замав е совршено место за вашите птици домашно милениче да се одмори или да добијат тренингот од занишан и качување наоколу.Земи ги третираат и да се обучуваат вашата птица да лета на неговото почивалиште за неговата ментална и физичка стимулација. 【УДОБНО И ЗАБАВНО】возбудлив Птица Замав Играчка гаранции за да се обезбеди вашата сакана летање пет часови и часови на забава.Домашни птици на било која возраст се вклопуваат убаво на совршено големина замав што го прави удобно и забавно за нив да се замав на целиот ден, долго.Карактеристики : Материјал : Дрво Големина : (прибл.) 4.72x3.93in / 12x10cm Карактеристики : нишалка лесно да се инсталира во повеќето птица кафези и брилијантен виножито од бои додава светла радосна енергија за која било област од својот дом.Идеално место дизајниран за вашиот малку пријатели да се игра и да се искачи, лесно да го инсталирате во кафез.Им даде на вашето домашно милениче лекување и имаат часови на забава гледајќи ги игра.Оваа голема играчка е направен од оригинална боја perches и пони монистра во прекрасни светли бои.Совршена големина за Parrotlets, Parakeets, Cockatiels и Lovebirds.Ова домашно милениче птица замав е совршено место за вашите птици домашно милениче да се одмори или да добијат тренингот од занишан и качување наоколу.Земи ги третираат и да се обучуваат вашата птица да лета на неговото почивалиште за неговата ментална и физичка стимулација.Пакет : 1 x Дрвени Птица Замав Забелешка : 1 .Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Вака можеби ќе ви се допадне..