• Свеж
Liyeehao Проектор Екран, Проектор Завеса 16:9 Синтетички Полиестер Ткаенини Трајни 60-120 Инчен Не Виси Дупки за Open-air Кино за Кампување(120 инчи)
zoom_in

Liyeehao Проектор Екран, Проектор Завеса 16:9 Синтетички Полиестер Ткаенини Трајни 60-120 Инчен Не Виси Дупки за

DEN 434.16

Од стока
check Во продавницата

Нема виси дупки, нема црна ивица, едноставен и лесно да се инсталира.Тоа е пренослива и може да се здипли во мала јачина, големина на пакување, удобен за носење.Направен од висок квалитет на синтетички полиестер ткаенини, оваа проекција на екранот се силни и издржливи.Погодна за отворен кампување филм, open-air кино, проѕирен екран е дизајниран за предниот или задниот дел проекција.Двете предната страна и задната страна се бели, површината не е одраз.

Вака можеби ќе ви се допадне..