• Свеж
Tamron 10-24mm F/3.5-4.5 Ди-II VC HLD Широк Агол на Зумирање Canon Објектив за APS-C Дигитални SLR фото Апарати
zoom_in

Tamron 10-24mm F/3.5-4.5 Ди-II VC HLD Широк Агол на Зумирање Canon Објектив за APS-C Дигитални SLR фото Апарати

DEN 14525.52

Од стока
check Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Производителот гаранција може да не се применува.За ВОЗВРАТ (Вибрации Надомест) HLD (Високо/Ниско вртежен момент-modulated Диск).Влага отпорни на изградба.Флуор слој repels вода и масло од леќа површина.Електромагнетни дијафрагмата систем.C/AF В. Џ. HLD.

Вака можеби ќе ви се допадне..