• Свеж
Pinzheng Храна Складирање Домаќинство Ориз Складирање Контејнер Пет Мрежа 10kg Притисни Тип на Храна Контејнер за Складирање Може да Се Користи Во Фиоки Кујни Складирањ
zoom_in

Pinzheng Храна Складирање Домаќинство Ориз Складирање Контејнер Пет Мрежа 10kg Притисни Тип на Храна Контејнер

DEN 2248.80

Од стока
check Во продавницата

[МАТЕРИЈАЛ] : За храна контејнер е направен од високо-квалитет ПП смола, не-токсични и невкусна, и може безбедно да стапите во контакт со различни видови храна. [ПРАШИНА-ДОКАЗ И ВЛАГА-ДОКАЗ] : Запечатени дизајн, влага доказ и прашина-доказ, храна за складирање садот со капак, може да се подобри продавница и печат, и да се спречи внатрешниот храна од добивање на влага. [Лесен За Употреба] : Ова ориз складирање сад е лесен за употреба.На ориз може да бидат извлечени само со еден клик.Транспарентна формат дизајн ви овозможува да пристапите и да се најде храна треба во време, што е повеќе погоден за употреба, лесно да се контролира и не е лесно да се overflow. [МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН] : Не само што може да се сместат ориз кутии, но исто така да зачувате интегрални житарки, ореви, брашно, што го прави полесно за вас да ги користите. [100% ЗАДОВОЛСТВО И 365 ДЕНА ГАРАНЦИЈА] : Ние и ветуваме да се обезбеди најдобар квалитет и најдобра повратни информации служба во рок од 365 дена.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас.Ние секогаш сме тука да ги реши вашите проблеми. [100% задоволство & 365 дена гаранција] : Ние и ветуваме да се обезбеди најдобар квалитет и најдобра повратни информации служба во рок од 365 дена.Ако имате било какви прашања во врска со нашите садовите за складирање, ве молиме контактирајте со нас.Ние секогаш сме тука да ги реши вашите проблеми.Име на производ Push-тип ориз складирање кутија Материјал : : ПП Боја : бела Капацитет : 10 kg Функција : запечатени и влага-доказ, лесно да се организира, може да се сместат ориз, брашно, сушено овошје, кафе, грав, итн.Применливи средина : кујна, фиока за складирање на маса, итн.Пакувањето на производот инструкции 1. Ориз складирање сад 2. Мерење на купот 3. Опис 4. Пакување.

Вака можеби ќе ви се допадне..