• Свеж
BARMI Мека Кадифен Полнети Памук Мачки Кукла Перница Играчка за Деца Подарок за Дома,Совршен Најдобро за Детето Роденденски Подарок Деца Рано Учење 4# 30cm
zoom_in

BARMI Мека Кадифен Полнети Памук Мачки Кукла Перница Играчка за Деца Подарок за Дома,Совршен Најдобро за Детето

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

★ВИСОК КВАЛИТЕТ ВНЕСУВА КАДИФЕН ИГРАЧКИ-се Карактеризира со симпатична изрази на лицето и смешни тело позиции, оваа кукла е супер симпатична и живописни.Оваа мачка играчка е исполнет со PP памук и кадифен, која е цврст и мека, и тоа е исто така погоден како исклучителен подарок за деца, пријатели, итн. ★ДЕЛИКАТНА КРОИ ТРЕТМАН -Нашите кадифен играчки е обработена од страна деликатна крои третман и казна за шиење техника, па како кукла играчка не е лесно да се изгубат тема, и услугата живот ќе се продолжува, многу издржливи и ефективни.Исто така можете да се опуштите и да уживате во забавни и рекреативни време, создавајќи пријатен и интимна семејна атмосфера. ★БЕЗБЕДНО СИГУРЕН-На кадифен играчки е направен на имитација на зајакот коса и храна одделение не-токсични, без мирис ABS пластика и природни кадифен, се чувствуваат мека и мазна во раце, дебела и убаво обоени, ќе не боли за вас и децата раце.На здрав изградба гарантира издржливост и долговечност.за да се обезбеди максимална заштита за вашето дете. ★Мулти-Користете & SAFE - Нашите кадифен животинско играчка е толку симпатична и lifelike дека тоа може да го стимулира децата видот, слухот и допир,Овој дизајн е да ги зајакне забавуваат и да се направи кукла може да се користи како перница или назад перница да се опуштите и да спие во секое време.Затоа, тоа е исто така најдобар подарок за денот на Благодарноста, детски роденден, Божиќ, Денот на Вљубените. ★ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ-100% задоволство гарантира и пријателски услуги на клиентите.Нашите Кадифен создавање обезбедува одлична гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со цел за било која причина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде целосна наплата!Ние гарантираме дека сте задоволни со вашиот купување и вашите деца ќе го сакам премногу!.Опис : се Карактеризира со симпатична изрази на лицето и смешни тело позиции, оваа кукла е супер симпатична и живописни.Оваа мачка играчка е исполнет со PP памук и кадифен, која е цврст и мека, и тоа е исто така погоден како исклучителен подарок за деца, пријатели, итн.Направени од високо-квалитет кадифен и PP памук, тоа е мека, кожата-friendly и удобен за допир.Големината на кукла е 30cm, 50cm и 65cm соодветно.Погоден за домашни, спална соба, роденден, празник, итн.Точка Име : Кадифен Toy Material : Кадифен,PP Cotton Size Детали : Димензии : 30cm/11.81", 50cm/19.69", 65cm/25.59" (Прибл.) (Изборен)Пакетот Вклучува : 1 X Мачки Играчка.

Вака можеби ќе ви се допадне..