• Свеж
Кобра PX500 Воки Токи Про Бизнис двонасочна Радија (Четири Пак, Комплет со Четири GA-SV01 Слушалки) (PX500BC2-SV01)
zoom_in

Кобра PX500 Воки Токи Про Бизнис двонасочна Радија (Четири Пак, Комплет со Четири GA-SV01 Слушалки) (PX500BC2-SV01)

DEN 1679.76

Од стока
check Во продавницата

Обезбедува продолжен сигнал опсег со 2662 канал комбинации.Канали се претходно наместени со Приватноста кодови за да се минимизираат несаканите пречки од други.Voice-вклучен пренос ослободува рацете и за други задачи.Стелт - такт слушалки со Притисни за Разговор (PTT) и Говорно Управува Прекинувач (ВОКС) копчето.Компатибилен со сите Кобра micro TALK радио.

Вака можеби ќе ви се допадне..