• Свеж
uxcell 6.5 mm Дупчење Кол 200mm Должина ХСС Круг месо тело Пресврт Вежба Малку Сребрен Тон 2 парчиња
zoom_in

uxcell 6.5 mm Дупчење Кол 200mm Должина ХСС Круг месо тело Пресврт Вежба Малку Сребрен Тон 2 парчиња

DEN 299.76

Од стока
check Во продавницата

Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : ХСС.Пакет Содржина : 2 парчиња x Пресврт Вежба Малку; Име на Производ : Пресврт Вежба Малку.Тежина : 60g; Вкупна Должина : 200mm / 8".Месо тело со Дијаметар : 6.5 mm / 0.26"; Flute Должина : 135mm / 5.3".Малку Дијаметар : 6.5 mm / 0.26"; Fearure : Директно месо тело.Овој производ е направен од high speed челик.Пресврт вежба малку со круг месо тело, остар спирала ритам.Погоден за обработка на обоени метали (како што се бакар и алуминиум).Пресврт вежба малку се користи со електрична машина за дупчење.(тука не е вклучен).

Вака можеби ќе ви се допадне..