• Свеж
Riteforu Скокаат Јаже Ropeless + 11.4 ft Rpoe Внатрешна и Надворешна Скокни Јаже, Измерен за Фитнес за Мажи Жени Деца
zoom_in

Riteforu Скокаат Јаже Ropeless + 11.4 ft Rpoe Внатрешна и Надворешна Скокни Јаже, Измерен за Фитнес за Мажи Жени

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

2 ВО 1 СКОКААТ ЈАЖЕ - Riteforu Скокаат Јаже Ropeless + 11.4 ft Rpoe.Оваа ropeless jumprope има совршен тежина која се чувствува токму како вистински една!.ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ДОЛЖИНАТА - дизајн со 11.4 метри на јаже, тоа може да се прилагоди според брзо да ја вашата висина.Ова јаже и двете возрасни и деца се да се користи, не метежот и тоа се чувствува одлично во вашата рака.ЛЕСЕН ЗА држење - Тоа е многу светла и рачки се многу светлина и лесно да се одржи.голема трајност.Материјал на рачки мојата потпора останува фирма, дури и со испотени дланки.ЛЕСЕН ЗА држење - Тоа е многу светла и рачки се многу светлина и лесно да се одржи.голема трајност.Материјал на рачки мојата потпора останува фирма, дури и со испотени дланки.ПРИЈАТЕЛСКИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ - Ние сме сигурни дека ќе љубов на нашите производи, колку што тоа го направи!Во случај да имате било какви проблеми со вашиот производи, не двоумете се да контактирате со нас.Добредојдовте на RITEFORU.Производ Детали 1.Ropeless Скокаат Јаже На двојното лого дизајн на ropeless јаже скокнеш, брзо и без tangles.Вие нема да се грижите за вкусовите на јаже за време на вежбање, и можете да се држат настрана од болка се заплетка во јажиња за време на вежбање. 2. 11.4 метри на јаже Дизајн со 11.4 метри на јаже, тоа може да се прилагоди според брзо да ја вашата висина. 3.Меки Рачки Тоа е многу светла и рачки се многу светлина и лесно да се одржи.голема трајност.Материјал на рачки мојата потпора останува фирма, дури и со испотени дланки. 4. Издржливи материјали Направени од hyper-издржливи материјали, плетенка челични јажиња вградени високо-квалитетни ПВЦ јаже, која има долга-трајни и мазна, гарантира максимална услуга живот.Задржи Здрав Ефикасно : На cordless скокаат јаже ви помогне да согорувате масти, изгубиле тежина и изградба на телото, така што ќе може да се постигне максималната масти гори, ја зајакнете мускулите и да стигнат до врвот фитнес.Во исто време, исто така, ова ќе биде вашиот најдобар подарок за другите.Последно, Но Не и Најмалку важно, ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако имате било какви проблеми околу нашите производи или на нашите услуги.Ние ќе бидеме среќни да го реши во рок од 24 часа, додека за вашето задоволство.

Вака можеби ќе ви се допадне..