• Свеж
VGEBY Летало Џојстик Маска, Џојстик Рокер Заштитник Капакот на Држачот за Палецот Рокер Заштитник Guard Одговара за М AVIC Мини 2 Летало Далечински Управувач(црвено)
zoom_in

VGEBY Летало Џојстик Маска, Џојстик Рокер Заштитник Капакот на Држачот за Палецот Рокер Заштитник Guard Одговара

DEN 218.16

Од стока
check Во продавницата

Парична КАЗНА ИЗРАБОТКА : се Спречи далечинскиот рокер да бидат оштетени за време на складирање, кој е светлина, подвижен и прецизни фитинг, што го прави повеќе траен и еколошки.SMART ДИЗАЈН : да се Направи целосна употреба на постоечка форма и структура карактеристики на далечинскиот управувач, и умно дизајн против пролизгување тока, стабилна и безбедна.МНОГУ КОРИСНИ : Летало Џојстикот може да ги Покрие цврсто се поправи контрола на џојстикот за да се спречи тресење или стружење за време на транспортот.ДОБРО COMPATIBLITY : Совршено се вклопуваат за М AVIC Мини 2 далечински управувач, фирма фитинг, не е лесно да се изгубат, прилагодена за летало далечински управувач, високо‑квалитетни материјали, светлина и преносни.ГАРАНЦИЈА : Ние се стремиме да се обезбеди подобро клиент искуство.Во однос на било каков проблем на овој производ, можете да испраќате пораки како е.Функција : парична КАЗНА ИЗРАБОТКА : се Спречи далечинскиот рокер да бидат оштетени за време на складирање, кој е светлина, подвижен и прецизни фитинг, што го прави повеќе траен и еколошки.SMART ДИЗАЈН : да се Направи целосна употреба на постоечка форма и структура карактеристики на далечинскиот управувач, и умно дизајн против пролизгување тока, стабилна и безбедна.МНОГУ КОРИСНИ : Летало Џојстикот може да ги Покрие цврсто се поправи контрола на џојстикот за да се спречи тресење или стружење за време на транспортот.ДОБРО COMPATIBLITY : Совршено се вклопуваат за М AVIC Мини 2 далечински управувач, фирма фитинг, не е лесно да се изгубат, прилагодена за летало далечински управувач, високо‑квалитетни материјали, светлина и преносни.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Летало Џојстик Покрие Материјал : Пластични Големина : Прибл. 12.5 x 3.8 x 2.3 см / 4.9 x 1.5 x 0.9 во Fitment : Одговара за М AVIC МИНИ 2 Летало Далечински Управувач Пакет Листа : 1 x Летало Џојстик Покрие Забелешка : 1. Испорака не вклучува летало и други додатоци. 2. Ве молиме овозможи 1‑3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 3. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Вака можеби ќе ви се допадне..