• Свеж
Ontracker 20 Парче Сет Микро ХСС Пресврт Вежба Малку Наместете ја Мини 0.3 mm - 1.6 mm Модел Занает со Случајот
zoom_in

Ontracker 20 Парче Сет Микро ХСС Пресврт Вежба Малку Наместете ја Мини 0.3 mm - 1.6 mm Модел Занает со Случајот

DEN 179.52

Од стока
check Во продавницата

Материјал : украдат.Боја : како што е прикажано на сликата.Големина : како на сликата покажува.Материјали : 4241 ХСС high speed челик, титаниум слој на површината.Боја : како што е прикажано на сликата.Карактеристики : 20pcs микро ХСС мини пресврт вежба битови пресврт вежба битови идеален за прецизност занаети, накит, види поправка, модел одлуки, хобисти, електроника итн.Одличен за сите видови на накит и часовници како и идеален за поправка работа.Специјално дизајнирани кутија има битови безбедно место и соопштенија вежба битови во исто време.Вклучува големини : 0.3, 0.35, 0.4, 0.45, 0.55, 0.6, 0.65, 0.7, 0.75, 0.8, 0.85, 0.9, 0.95, 1.0, 1.2, 1.3. 1,4, 1.5, 1.6 мм.Случај големина : 11 x 6 см.Количина : 20 парчиња/set.

Вака можеби ќе ви се допадне..