• Свеж
Le Petit Marseillais Ау Плаќа du Miel ЗЛАТНА МЕД Туш Гел
zoom_in

Le Petit Marseillais Ау Плаќа du Miel ЗЛАТНА МЕД Туш Гел

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Le Petit Marseillais Колекција "les стр'tits bonheurs".Златна Прованса Мед Туш Гел од Алпите.Шарени и великодушно мирисна.Хидратантен, светлина пена и волшебно мирис.p H неутрален.Бидејќи секој ден, тоа е од суштинско значење да ги понуди своите малку допир на добар хумор, Le Petit Marseillais е создадена за вас собирање на Екстра-Doux врнежи од "LES СТР'TITS BONHEURS".Со висока боја и великодушно мирисна, тие брзо ќе стане вашиот неопходна малку сонце во бањата!Секој ден неговите "Стр'tit Bonheur" Одат за маѓепсувачка патување "Ау Плаќа du Miel et Une Nuit" со хидратантен туш гел со златен мед од Alpes де Високата-Прованса.Нејзината светлина пена и нејзиниот мирис ќе ви донесе задоволство и магијата на вашиот туш!.

Вака можеби ќе ви се допадне..