• Свеж
LYWHL Силикони Случај за Apple TV 4K 2021 Далечински Управувач, Apple TV 4K Siri Далечински 2 Генералот 2021 со Полно Тело, Заштитна Маска Shockproof Трајни Свилен-Безалкохолни (Сина)
zoom_in

LYWHL Силикони Случај за Apple TV 4K 2021 Далечински Управувач, Apple TV 4K Siri Далечински 2 Генералот 2021 со

DEN 143.76

Од стока
check Во продавницата

[КОМПАТИБИЛНОСТ] - Силиконска маска специјално дизајнирани за 2021 Apple TV 4 K & Siri далечински управувач, [НЕ за Apple TV HD, НЕ за Apple TV siri далечински (1 Генералот) & Apple TV remote (2 & 3-та Генерација)]. [ПРЕМИУМ СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛ] - LYWHL Apple TV 4 K 2021 Далечински Управувач Случај е направен со дебел слој на премиум силикони што ќе ги заштитува вашите Apple TV remote од капки и други несреќи од секојдневна употреба.Против пролизгување, Анти-прашина и shockproof, обезбедува максимална заштита. [ЛЕСНО ДА се НАЈДЕ на ВАШИОТ ДАЛЕЧИНСКИ] - Ако се користи APPLE TV за некое време, ќе знаат дека далечинскиот е кревка, тешко да се најде, и скапо да се replace.By инвестирање во заштита на почетокот, можете да се избегнат сите овие прашања.Совршен подарок за пријателите и семејството, кои имаат Apple TV!. [ЛЕСНО ИНСТАЛИРАЊЕ] - Тенок и лесен дизајн и нема алатки или жици се потребни.Само наместете го вашиот ТВ Стап Далечински во случајот.Целосен пристап до сите порти & копчиња & функции на далечинскиот управувач.Искуство беспрекорна употреба со заштита која ви дава мир на умот. [100% ГАРАНЦИЈА] - LYWHL нуди по-продажбата на услугата за задоволување на нашите клиенти и потенцијални купувачи.Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..