• Свеж
Андреј Тип C 3.1 4K HD Проекција Линија, Висока Податоци го Оценувате 100W PD 4K HD Проекција Линија Мултифункционален 10Gbps Голема Брзина 3 во 1 за Брзо Полнење за Мобилни Теле?
zoom_in

Андреј Тип C 3.1 4K HD Проекција Линија, Висока Податоци го Оценувате 100W PD 4K HD Проекција Линија Мултифункционален

DEN 1833.60

Од стока
check Во продавницата

Висок Податоци го Оценувате : Голем екран игри, ви донесе сигурен верзија на празникот, мобилниот телефон е поврзан со ТВ, висока податоци го оценувате да се обезбеди сигнал стабилност, без рамка на косата, без одлагање.Применлив Модел : Поддршка 20 V/5 A, 100 W висока моќност брзо полнење, поддршка PD QC4.0/3.0/2.0, за Xiaomi, за и други мобилни телефони и таблети брзо полнење.Компатибилен со usb хаб, поддршка usb c, центар за да се префрлите повеќе уреди.Мултифункционален Кабел за Податоци за : Полнење, податоци за синхронизација и видео пренос, поддршка за полнење и синхронизација на податоци, мултифункционален кабел за податоци. 10 Gbps Висока Брзина на Пренос : Стандарден USB 3.1 синхронизација брзина, брз пренос на податоци, тоа трае само 1 секунда за да ја преземете 1 G големи филмови, и големи датотеки може да бидат испратени брзо кога е поврзан со мобилни хард диск. 4 K на 60 HZ Проекција на Екранот : 3840x2160 P резолуција способност, трансфер на лаптопи да проектори, голем екран, средби, говори и презентации се појасни, и работата е поефикасен.Функција : 1. Мултифункционален Кабел за Податоци за : Полнење, податоци за синхронизација и видео пренос, поддршка за полнење и синхронизација на податоци, мултифункционален кабел за податоци.2. Висок Податоци го Оценувате : Голем екран игри, ви донесе сигурен верзија на празникот, мобилниот телефон е поврзан со ТВ, висока податоци го оценувате да се обезбеди сигнал стабилност, без рамка на косата, без одлагање.3. 4 K на 60 HZ Проекција на Екранот : 3840x2160 P резолуција способност, трансфер на лаптопи да проектори, голем екран, средби, говори и презентации се појасни, и работата е поефикасен.4. Применлив Модел : Поддршка 20 V/5 A, 100 W висока моќност брзо полнење, поддршка PD QC4.0/3.0/2.0, за Xiaomi, за и други мобилни телефони и таблети брзо полнење.Компатибилен со usb хаб, поддршка usb c, центар за да се префрлите повеќе уреди.5. 10 Gbps Висока Брзина на Пренос : Стандарден USB 3.1 синхронизација брзина, брз пренос на податоци, тоа трае само 1 секунда за да ја преземете 1 G големи филмови, и големи датотеки може да бидат испратени брзо кога е поврзан со мобилни хард диск.Како да го Користите : се Користи директно.Спецификација : Предмет Тип : HD Проекција на Екранот Line Color : Како Слики Shown Cable Должина : Околу. 1m/3.3 ft Material : Најлон + Алуминиумски Alloy Weight : Прибл.44g/1.6 оз Пакет Листа : 1 x HD Проекција на Екранот Линија.

Item Type:
HD Projection Screen Line
Color:
As Pictures Shown
Cable Length:
Approx. 1m/3.3ft
Material:
Nylon + Aluminum Alloy
Weight:
Approx.44g/1.6oz
Package List:
1 x HD Projection Screen Line :

Вака можеби ќе ви се допадне..