• Свеж
Складирање Количка, 4-Ниво Пластовидно Возен Количка за Складирање Полица Решетката на Тркала, Метална Жица Овошје Зеленчук Складирање Кошница Стојат, Shelving Органи?
zoom_in

Складирање Количка, 4-Ниво Пластовидно Возен Количка за Складирање Полица Решетката на Тркала, Метална Жица Овошје

DEN 1668.00

Од стока
check Во продавницата

Јаглероден челик за складирање кошница, трајни, носат‑отпорни, и отпорни на корозија.Пластовидно дизајн, погоден за кујна, складирање соба, купатило, гаража, спална соба или перење соба.Лесно да се соберат, со тока дизајн, може да се користи сам или наредени за складирање.Со прилагодливи не се лизга нозе и универзална тркала, тоа е лесно да се движите.Тоа е многу погодна за чување на овошје, зеленчук, леќата тегли и други предмети.

Вака можеби ќе ви се допадне..