• Свеж
LOVIVER 5L Пластични Ориз Фармацевт Жито Канистри Housewares Ориз Складирање Кутија Сад Храна Жито за Складирање Сад Домаќинство Ориз Кофа Складирање Кутија Премерување Ци
zoom_in

LOVIVER 5L Пластични Ориз Фармацевт Жито Канистри Housewares Ориз Складирање Кутија Сад Храна Жито за Складирање

DEN 1343.76

Од стока
check Во продавницата

Лесно се вклопува во рамките кујна контра или кабинет.BPA free пластика, безбедни за складирање на храна ориз, на контејнери со транспарентни тело.Совршен за издавање ориз, автоматски се укина еден куп на копчето за да се поттикнат.На ориз преку е одвоен, и фиока турка и влече на ориз да се избегне прашина и влага.Имајте чиста и организирана со мерење на ориз во секое време.Опис : - Ги чисти и да се организира со мерење на ориз во секое време. - Совршени за издавање ориз, автоматски се укина еден куп на копчето за да се поттикнат. - BPA free пластика, безбедни за складирање на храна ориз, на контејнери со транспарентни тело. - На ориз преку е одвоен, и фиока турка и влече на ориз да се избегне прашина и влага. - Лесно се вклопува во рамките кујна контра или кабинет.Спецификација : - Материјал : Пластични Големина (Dxšxv) : 32.3 x 14.1 x 35.5 cm/12.7 x 5.55 x 13.97 во - Капацитет : 10 lbs Package Вклучува : 1 Парче Автоматско Ориз Dispenser Note : ве Молиме овозможи тенок мерење на грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Боите можат да бидат различни за различни екранот, ве молиме да се разбере.

Вака можеби ќе ви се допадне..