• Свеж
60-120 Инчен Синтетички Полиестер Ткаенини Преносни Едноставна Полиестер Проекција на Екранот, Бела(72Inch)
zoom_in

60-120 Инчен Синтетички Полиестер Ткаенини Преносни Едноставна Полиестер Проекција на Екранот, Бела(72Inch)

DEN 261.36

Од стока
check Во продавницата

Погодна за отворен кампување филм, open-air кино, проѕирен екран е дизајниран за предниот или задниот дел проекција.Двете предната страна и задната страна се бели,површината не е одраз.Направен од висок квалитет на синтетички полиестер ткаенини, оваа проекција на екранот се силни и издржливи.Тоа е пренослива и може да се здипли во мала јачина, големина на пакување, удобен за носење.Нема виси дупки, нема црна ивица, едноставен и лесно да се инсталира.Карактеристики : Материјал : полиестер, Синтетички ткаенини Должина-да-ширина Сооднос : 16 : 9 Боја : Бела Option(diagonal) Size(length*width)60in133*75cm/52.3*29.5in72in159*90cm/62.6*35.4in84in186*105cm/73.2*41.3in100in221*125cm/87*49.2in120in266*147cm/104.7*57.8 во Квантитет : 1pc Пакетот Вклучува : 1 x Проекција на Екранот.

Вака можеби ќе ви се допадне..