• Свеж
Herzzer Шик Зима и Топло Кадифен Кожен Покритие за Samsung Галакси S10E,Симпатична Боја Блок Зајакот Меки Влакнести Дијамант Бисер Љубов Срцето Мека Силиконска Гума TPU Наза?
zoom_in

Herzzer Шик Зима и Топло Кадифен Кожен Покритие за Samsung Галакси S10E,Симпатична Боја Блок Зајакот Меки Влакнести

DEN 1507.20

Од стока
check Во продавницата

♦Herzzer Луксузен Симпатична Кожен Fuzzy Крзно Случај Топло рачно изработени Влакнести Кадифен Покритие за Девојки Жените Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S10 E. ♦ Нов моден дизајн, Многу популарни : Симпатична кадифен дизајн го прави вашиот телефон различни и очите-фаќање. ♦ Заштитете го Вашиот паметен Телефон, капакот е изработен од меки материјали со мека кадифен надворешната школка и внатрешна обвивка изработени од гума.Заштитете го вашиот Телефон од прашина, нечистотија и други опасности.И од вештачко крзно се направи сте единствени и се чувствувате топло во зима. ♦ Ние се придржуваат соодветни слики за секој производ.Тоа се забележува дека сите слики ние шут се земени во најприродна состојба ние некогаш може да се создаде за да ви покаже како на производи, всушност, изгледа како.Ве молам, разберете дека дури и така, бојата разликата може да се уште постојат во различни резолуција на сликата на нашите компјутери и мобилни телефони. ♦Пакет : 1 x Случај,1 x Слободни Црвено Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Claret-Црвена Специјалното Пенкало. ♥ Симпатична Луксузни Кожен Мека Топло Меки Зајакот Случај Зимски рачно изработени Bunny Коса Кадифен Заштитна Маска за Samsung Галакси S10 E ♥ Нов моден дизајн, Многу популарни : Симпатична кадифен дизајн го прави вашиот телефон различни и очите-фаќање ♥ Заштита на Вашиот Smartphone - На капакот е изработен од меки материјали со мека кадифен надворешната школка и внатрешна обвивка изработени од гума.Заштитете го вашиот Телефон од прашина, нечистотија и други опасности.И од вештачко крзно се направи сте единствени и се чувствувате топло во зима ♥ Уникатен Дизајн - Сите копчиња и пристаништа остане лесно достапни преку Најновите Посебна Уметност Дизајн на корица, совршено се вклопува за звучници, полнење пристаништа, аудио портови и копчиња ♥ [ Совршено се Вклопуваат ] На функција дупки се вкупно отворање, ве крајот уживаат сите на функцијата на вашиот телефон, со овој производ, можете удобно да работат сите копчиња на вашиот телефон.

Вака можеби ќе ви се допадне..