• Свеж
Скокни Јаже,Брзо Скокаат Јаже Без Испреплетени Топката Лежишта,Прилагодлив Скокни Јаже,Скокни Јаже Со Мемориска Пена Рачка,Многу Погодна За Фитнес Салата,Дома Веж
zoom_in

Скокни Јаже,Брзо Скокаат Јаже Без Испреплетени Топката Лежишта,Прилагодлив Скокни Јаже,Скокни Јаже Со Мемориска

DEN 143.76

Од стока
check Во продавницата

Вграден-во високо-квалитетни топката лежишта,јаже скокнеш ви обезбедува со мазни скокање пракса.Таа поддржува брзо скокање, додека за заштита од било какви потенцијални заплет,при исполнување на вашите потреби за безбедност и удобност.На јаже скокнеш е направен од челик жица и е обложен со силна ПВЦ материјал,кој не е лесно да се скрши,да се обезбеди лесно и удобно,па дури и трајни производи за долго време.На прилагодлива должина на јаже скокнеш е дизајниран да биде 8.86 нозе,погоден за сите,жени, мажи и деца,лесно да се прилагоди,може да се намали екстра дел според вашата висина.Скокање јаже да може ефективно да им помогне вие вежба вашиот зглобовите,нога сила,и заеднички да се промовира други делови за подобро да се забрза калории потрошувачка.Дршката е направен од не се лизга мека пена материјал ракави и не-испреплетени топката имајќи систем,кој е удобно на допир,мека на допир,и има силна носивоста.На јаже скокнеш е направен од челик жица и е обложен со мека и силна ПВЦ материјал.На ергономски се справи со е покриен со не се лизга и влага wicking сунѓерот сунѓер,и е опремен со топката лагери за да се осигура дека секој скок е непречено и брзо.Карактеристики : Нови задебелена пена се справи,не се лизга,deodorant,пот-апсорбирање,меки,удобни и дише внатрешниот јаже е направен од висок носат-отпорни, челична жица материјал,издржлив и не е лесно да се пробие На должината на јажето е 8.86 инчи,должината може да се прилагоди слободно,и должината на јаже може да се прилагоди според потребите информација за производот : Димензии : 8.86 инчи долго,0.014 инчи во дијаметар Тежина : 0.35 фунти.

Вака можеби ќе ви се допадне..