• Свеж
LOVIVER Птица Замав, Папагалот Кафез Играчки, Замав Виси Игра со Огледало за Greys Parakeet Cockatoo Cockatiel Conure Lovebirds Canaries Малку Macaw Африка
zoom_in

LOVIVER Птица Замав, Папагалот Кафез Играчки, Замав Виси Игра со Огледало за Greys Parakeet Cockatoo Cockatiel

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

Материјал : дрво + Стакло, Големина : Прибл. 10x10x10cm/3.94x3.94x3.94inch.Одлична игра играчка за птица.Им даде на вашето домашно милениче лекување и имаат часови на забава гледајќи ги игра.Усвојува природен материјал, безбеден и еколошки.Сосема нов и висок квалитет.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - Донесува природен материјал, безбеден и еколошки - голема игра играчка за птицата - да Даде вашето домашно милениче лекување и имаат часови на забава гледајќи ги игра - Материјал : дрво + Стакло, Големина : Прибл. 10x10x10cm/3.94x3.94x3.94inch Package Вклучува : 1 Парче Птица Toy Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од големината погоре.Dueto на светлосни ефекти, monitor settings, итн.Таму би можело да биде someslight разлика во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Вака можеби ќе ви се допадне..