• Свеж
Baoblaze 2 Парчиња Дрвени Виси Замав Parakeet Cockatiel Conure Папагал Птичји Кафез Играчки
zoom_in

Baoblaze 2 Парчиња Дрвени Виси Замав Parakeet Cockatiel Conure Папагал Птичји Кафез Играчки

DEN 2263.20

Од стока
check Во продавницата

100% Сосема нов и висок квалитет;.Им даде на вашето домашно милениче лекување и имаат часови на забава гледајќи ги игра.Погодна за многу мали животни Хрчаци, Gerbils, Глувци, Стаорци, малку папагал, и др.На местото дизајниран за вашиот малку пријатели да се игра и да се искачи, лесно да го инсталирате во кафез.Материјали : дрво, Големина(Dx H) : Прибл. 4x8cm/inch.Опис : - 100% Сосема нов и висок квалитет; - им Даде на вашето домашно милениче лекување и имаат часови на забава гледајќи ги игра. - Погоден за многу мали животни Хрчаци, Gerbils, Глувци, Стаорци, малку папагал, и др. - На место дизајниран за вашиот малку пријатели да се игра и да се искачи, лесно да го инсталирате во кафез. - Материјал : дрво, Големина(Dx H) : Прибл. 4x8cm/inch Package Вклучува : 2 Парче Милениче Замав Toy Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од големината погоре.Dueto на светлосни ефекти, monitor settings, итн.Таму би можело да биде someslight разлика во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Вака можеби ќе ви се допадне..