• Свеж
2 1/2 x 1 5/8 Античкиот Месинг Флеш Задник Зглоб - 2 pc/Пакет - Кабинет на Мебел Врата Хардвер | L-H0501A-AB-A (1)
zoom_in

2 1/2 x 1 5/8 Античкиот Месинг Флеш Задник Зглоб - 2 pc/Пакет - Кабинет на Мебел Врата Хардвер | L-H0501A-AB-A

DEN 262.80

Од стока
check Во продавницата

Центри : 1 1/4" Вкупно Димензии : 2 1/2" x 1 5/8" Зглоб Проекција : 1/4" Зглоб Проекција : 1/16".Овие h-тип шарки се изработени од челик со применува месинг заврши.Пакетот содржи 2 шарки, без завртки. "H" тип на шарки, може да се користи за кабинети, шкафови, кутии и други мебел.Тоа е совршен апарат за градење или реставрација проекти се потребни овој тип на шарки.Центри : 1 1/4" (32 mm)Вкупно Димензии : 2 1/2" x 1 5/8" (64 mm x 41 mm)Зглоб Проекција : 1/4" (6.4 милиметри)Зглоб Проекција : 1/16" (1.6 мм)На лесно се монтира h шарки совршен апарат за градење или реставрација проекти потребни ваков тип на шарки.

Вака можеби ќе ви се допадне..